Jdi na obsah Jdi na menu

Běh 17.listopadu 2017

20. 11. 2017

Zdravíme své fanoušky a přátelé,

sezona se už blíží ke konci, tak jsme se rozhodli, že už budeme jen lehce trénovat. Proto jsem se také rozhodl, že 17.11. si zaběhnu běh za fakultu. Žádné zběsilé závodní tempo, ale hezky  v tempíčku na pohodu.

         17.11. jsem se tedy vydal s kámošema na Ladronku ke Hvězdě, kde se daný běh konal. Trať měřila 9km. Mimo jiné jsem zde mohl potkat jednoho z ambasadoru IceBug running teamu - Jáchyma Kováře, který určitě běžel za Duklu z UK.

         Start se pomalu blížil. Postavili jsme se na start a za chvilku vyběhli. Startovní tempo opět ve sprintu. Prostě mi to nedalo, nechal jsem se unést laugh pak jsem si ale vzpomněl, že sem jdu vlastně trénovat, tak jsem pomalu zvolnil. A jelikož se běželi 3 stejné okruhy v rozblácené lesní cestičce, tak jsem nechtěl riskovat zranění. Za pár týdnů mám přeci běžet v páru Taxis…

         1. okruh docela dobrý, 2. už byl trošku těžší a 3. už byl tak zvaně za trest…Jelikož v posledním kole už nohy trošku stagnovaly, hodil jsem asi 1km před cílem pořádnou hubu, když jsem zakopl o kořen. Rozplácl jsem se slušně v blátíčku, takže jsem vlastně dobíhal jako z OCR závodu laugh A jelikož se běh blížil ke konci, rozhodilo mi to tempo, takže jsem ve finále nedoběhl s tempem pod 4:20, jak jsem měl v plánu. Výsledkem bylo 4:24min/km a 38:27h a převýšení 65m. Celkové umístění v první polovině všech běžců.

         Po doběhu jsem se ještě vrátil pro své kamarády a společně dokončili tento krásný závod. Po doběhu jsme si dali Fidorku a teplý čajíček a vydali směrem domů.

         Děkuji za krásný trénink a atmosféru a snad zase někdy příště!

 

P.S- Díky kluci za parádní fotky v cíli laugh laugh

img_7575.jpg img_7578.jpg img_7581.jpg

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář