Jdi na obsah Jdi na menu

Procházka Prahou

3. 9. 2017

 

Dnešní povídání bude o procházce Prahou. Nebyla to obyčejná procházka, na tu by mě někdo těžce dostával laugh …. ale procházka za jídlem. To byl náš cíl! A aby to nebylo jen tak obyčejné papání, rozhodli jsme se s přítelkyní, že zkusíme trdelník se zmrzlinou a nutellou. Docela slušná prasárna, která vypadala asi takto:

img_1367.jpg  img_1376.jpg  img_1385.jpg

         Problém byl, že nám to dali do papírového sáčku. A koho by to nenapadlo, že papírový sáček brzy zmrzlina rozmočí a my se zaprasíme jako čuňata. No co se dalo dělat. Mělo to své mouchy. Naštěstí jsme to rychle zblazli a pokračovali dál. Z mé osobní zkušenosti trdelník spíše bez zmrzliny a nebo zmrzlinu do kelímku. Takhle to nějak ztratilo své kouzlo. Samotný trdelník s nutellou bych doporučil více.

         No a když už jsme měli toto za sebou, museli jsme to řádně rozchodit. Prošli jsme se centrem Prahy. Krásnými uličkami, které mají prostě svůj šmrnc. Minuli jsme Betlémskou kapli, kde jsem měl promoci, takže i troška nostalgie se dostavila. Snad se sem příští rok podívám zase…

         Poté jsme to stočili ke Karlovu mostu, když už jsme se konečně vymotali z úzkých uliček. Tam jsme si udělali pár pěkných fotek a pokračovali dále.

                     img_1386--2-.jpg

         Po Karlově mostu jsme si to namířili směr Petřín. Tam jsme se prošli parčíkem a pokračovali už směrem domů. Příjemné procházení na trávení a důkaz, že ne vždycky se musí trénovat. Občas musí člověk umět i vypnout, jako například my po prochajdě smiley

                      img_1384.jpg

mapy2.png

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář