Jdi na obsah Jdi na menu

Predator race Brutal

29. 5. 2016

 

 

Tak dnes přinášíme report z druhé části víkendu včerejšího Predátor Race BRUTAL.

 

       Jelikož se jednalo o stejnou lokalitu, jako byl včerejší závod Predátor Race Drill, nijak zvlášť Vám trasu znova popisovat nebudeme. Nicméně tento závod byl zvláštní v tom, že poprvé nastala doba, kdy mě brácha v závodě předběhl, alespoň na malou chvíli. Většinou jsem na tom běžecky lépe, ale díky nespání a kvůli blížícím se státnicím jsem měl co dělat, jak po psychické, tak fyzické stránce. V hlavě se mi totiž neustále opakoval Platon, Aristoteles a další velcí filozofové.

 

      Hned u druhé překážky, u nošení těžkého pytle, mě brácha díky mé chybě na ručkování předběhl, ale když se ohlížel zpět, viděl na tváři mé vyčerpání. Asi se mu mně zželelo, tak na mě na kopci počkal a zbytek jsme absolvovali společně. Dělali jsme si vzájemnou psychickou a fyzickou podporu. Takže po nějaké chvilce mě brácha doběhl, a tak po zbytek závodu běžel hrdinně se mnou, za což sem mu neskonale vděčný, neboť tentokrát jsem to skutečně potřeboval . Naše síly se tak vyrovnaly a po zbytek závodu jsme se společně táhli a podporovali se jak na překážkách, tak i na běhu. Osvědčilo se to jako výborný způsob, jak toho druhého podržet a posunout dál. Úspěšně jsme tak zvládli všechny překážky a po úmorném dlouhém běhu jsem konečně stanuli na posledním kopci s cílovými překážkami. Ty jsme bez problémů zvládli a vyčerpáni jsme doběhli do cíle. I přes tuto hrůzu jsme zjistili, že nás nikdo nepředběhl a tak jsme alespoň celkově vyhráli naši open vlnu.

 

Shrnutí: Závod měl krásných 15km a měl i výborné překážky, ale díky jmenovaným faktorům to byl závod těžší než jindy. Závod nás opět prověřil jak po fyzické stránce, tak i po psychické, ale opět nás utvrdil v tom, že naše odhodlání a bratrské pouto nikdy nezlomí.

 

Velké díky patří bráchovi za podporu, kterou mi byl při celém závodu, bůh ví, zda a jak bych vůbec doběhl. DÍKY !!

 

Víkendový Predátor je na za námi a my se uvidíme příště na dalším závodě, konkrétně na půlmaratonu v Českých Budějovicích. Hodně zdaru a síly na trénincích či závodech.

 

 

Vaše dvojčátka 

 

 

 

Náhledy fotografií ze složky Predator race Brutal - Monínec 2016

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář