Jdi na obsah Jdi na menu

Predator race Challenge

21. 1. 2017

 

 

Tak tu máme report z Predátor race Challenge v Plzni. Náš první závod v letošním roce. Taková spíš rozcvička před tím, co nás letos čeká.

 

        Tentokrát jsme vyráželi v sobotu ráno něco kolem 8 hodiny ranní. Cesta do Plzně za necelou hodinyu probíhala úplně v pohodě. Nikdo nás nebrzdil, takže cesta byla dobře průjezdná. Před 9 hodinou ranní jsme dorazili na místo určení. Vzali věci z auta a šli dovnitř. Celý challenge se odehrával v jedné velké hale, kde byly víceméně všechny překážky z Predátora - ze všech jeho dosavadních závodů. Takže si každý mohl vyzkoušet, co mu nejde, případně se zúčastnit soutěže.

 

       Závod spočíval v tom, že se musí celá překážková dráha zdolat v co nejrychlejším čase. V trati se objevily překážky typu - ručkování po kruzích, kolíky, šikmé stěny, nošení pneumatiky, parkour, lana atd. Prostě úplná paráda! To je přesně to, co my nejvíce zbožňujeme na závodech tohoto typu - překážky.

 

      Tento  závod byl kvalifikace do finále, které bude 4.2. opět v Plzni. Těšíme se! Podrobnější popis není třeba. Vše si můžete prohlédnout z videí níže.

 

            

 

Vaše dvojčátka

logo-nase.jpg

 

 

Náhledy fotografií ze složky Predator race Challenge - kvalifikace Plzeň

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář