Jdi na obsah Jdi na menu

Predator race Masakr - Červenohorské sedlo

11. 9. 2016

 

 

Ahoj všichni,

       tak po velmi dlouhé době se zde zase objevuji a jak jinak než zase se svým rozsáhlým reportem. Nicméně, nebudu to tentokrát prodlužovat, protože to by bylo na dlouho. Tak to zkusím stručně. Půjdeme odzadu tentokrát.

 

             Dne 11. 9. 2016 se konal Predator Race Masakr na Červenohorském sedle. A musím hned na úvod říci, že to byl fakt masakr!! Jako vždy nám vyšlo počasí, takže se těch 20km běželo zase ve 30°C vedrech. Hned na úvod nás čekal ostnáč s novinkou - rakem. To bylo velmi zajímavé. Dále nás čekalo 5km běhu z kopce do kopce, které mě stálo sakra hodně sil! Mezitím v tom byla lukostřelba a střelba painballovkou, kde si každý musel seběhnout kopec dolů pro kuličku a následně zase vyběhnout zpět nahoru, vystřelit a modlit se, aby to dal. Jinak ho čekala opět cesta dolů pro kuličku a takhle dokola... Musím Vám říct, že jsem byl fakt rád, že jsem obojí dal a stejně tak bratr! To byla hned na úvod úleva.

 

            Ale jak u mě bývá zvykem, tak prvních 8km jsem se zase trápil. Nošení pytlů do kopce a pořád nahoru a dolů...hrůza! Těžký to začátek. Ale jakmile se přešlo přes tyto kopce, následoval zhruba 10km běh po kopci s 8kg pytlem na zádech. Mooooc hezké. Vypadalo to fakt jednoduše, i těch prvních 5-6km bylo, ale pak nastoupilo sluníčko, slušná dehydratace a už to byl zase boj o přežití k občerstvovačce. Mezitím šplh na tyči - dávačka. Po 10km běhu s pytlem na zádech a se smrtí ve tváři přišlo konečně vytoužené občerstvení a zbavení nás onoho břímě. Po zaslouženém osvěžení a doplnění tekutin, jsem chytil nejen já, ale i bratr druhý dech a běželo se dál - už však bez pytle. ,,Překážka" Miss mokré tričko byla fakt super. Cílem překážky bylo vyjít s vědrem plné vody na kopec, tam na sebe vědro vylít a běžet dál. Tato překážka se nám hodně líbila, jen bychom jí příště uvítali o něco dřív, haha.

 

            No a následné 4km v potoku a plavání, to už byla pohodička. Co bylo ještě super, byla cesta z údolí zase na vrchol. V potoku a přes hráze, to bylo pěkné. Perfektně využitý terén, no prostě paráda. Následovalo houpání se přes kruhy a lana nad bažinou, což bylo velice povzbuzující, neboť při pádu by nás čekalo odporně husté, zapáchající bahno. Zajímalo by mě, kdo tam spadl a nedostal se ven ... Po vyběhnutí na horu jsme se setkali ještě s dalším šplháním, šikmou stěnou a odtud už bych seběh do cíle, kde na nás čekal multi monkey bar, kruhy, stěny a radiusy. To už pro nás byla brnkačka. Škoda, že ty překážky nebyly delší. Jsme si je nestihli ani užít.

 

            Co mě na konci jen zarazilo, bylo to, že radius jsem dal asi až na 4. pokus. To byla hrozná potupa. To se mi ještě nestalo, ach jo...nicméně do cíle jsme doběhli okolo 21.místa s žádným handicapem, což bylo samo osobě docela vítězství, takže relativní spokojenost. A výsledné 1. místo za týmy - Spartan Gym, to už byla třesnička na dortu. Super závod. Budeme se těšit zase příště - tentokrát v Praze!

 

 

Vaše dvojčátka

 

 

 

Náhledy fotografií ze složky Predator race Masakr - Červenohorské sedlo

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář