Jdi na obsah Jdi na menu

Predator Race RUN - Plzeň

30. 4. 2016

 

Tak tu máme report z prvního Predátor RUNu tohoto roku. Událost se konala v Plzni, v mateřském sídle Predátora v DEPU.

 

       Ráno se vyjíždělo už brzy, abychom to stihli. Tentokrát jsem vyjížděl já z Prahy a bratr z Příbrami. Naštěstí jsme se sešli v pořádku, takže začal zase ten pravý den na přípravu a protažení se před závodem. Tentokrát s námi běželo ještě pár kamarádů, abychom vystartovali pod jménem týmu - Motoláci. Jelikož byl slunečný den a bylo relativně teplo, tak jsme si říkali, kolikrát se budeme dnes koupat...Odpověď přišla velmi brzy.

 

      Hned jak jsme vystartovali, přebíhali jsme něco kolem 300 pneumatik. Dále nás čekal parkour a lezecká stěna. Jelikož se jedná o verzi RUN, což je dle organizátorů nejjednodušší verze, tak to byla čistě běžecká trať. Zase aneb jak vyběhneš, tak i doběhneš.

 

     Po zdolání těchto překážek následoval dlouhý běžecký úsek, který nás doprovodil ještě jednou překážkou - vylezení stěny. No a pak to přišlo. Po cca 2km od začátku závodu nás čekalo první koupání. Museli jsme na skluzavku a hurá do vody. Řeknu Vám, že v dubnu to na koupání ještě nebylo. Ale dalo se to. Člověka to pak hezky probralo a hned se mu běželo lépe.

 

     Po koupání následovala další dlouhá běžecká pasáž, kde jsme probíhali parkem. Když už jsme se blížili na jeho konec, opět jsme museli do vody. Doplavat k člunu, vyzvednout náramek a zase hurá z vody ven. Následoval další běžecký úsek, který už nebyl po stezkách v parku, ale přešel na beton a kostky. Probíhali jsme přes lávku, kde jsme běželi kolem Plzeňského pivovaru, kde nás čekala překážka nošení pivních sudů. To bylo velice zábavné.

 

     Po absolvování této ,,překážky" jsme se vydali směrem na hokejový stadion.  Cestou jsme museli absolvovat ještě ostnáč a šikmou stěnu, ale to nic nebylo. Pro nás pouze zdržení. Jen co jsme doběhli ke stadionu, přemýšleli jsme, co nás zde bude čekat. Hned jak jsme vstoupili, došlo nám, že to tu nebude taková hračka, jak jsme si mysleli. Čekala nás opravdu veeeeelká spousta schodů. Aneb nahoru a dolů to celé dokola. Nevadí, dalo se. Co už bylo horší, bylo to, že dole, uprostřed stadionu byla střelba na terč - na predátora. Úkolem bylo se trefit, ale do brány. Bohužel dobrovolníkem nám bylo řečeno, že ,,se máme prostě trefit", tak jsme tak učinili. No jooo, jenže to nebylo tak. Neměli jsme trefovat predátora, jak tomu bylo vždycky, ale měli jsme se trefit do brány. Takže z radosti hned sešlo a běželi jsme na trestný okruh. Co jiného na tomto stadionu, než další schody. No co nám zbývalo, šli jsme na to.

 

     Naštěstí to bylo minutové zdržení, takže to nebylo tak zlé. Po této krásné zkušenosti jsme vyběhli ze stadionu přímo k depu, kde nás čekala už jen taková sranda, jako je proběhnutí pěnou, přelezení špulky a následná šikmá stěna s kolíkama, které jsme jen vyběhli a ani jsme je nemuseli používat.

 

     Po doběhnutí jsme ještě nějakou tu chvíli zůstali, protože jsme viděli, jak se spousta lidí na šikmé stěně trápí, tak jsme jim tam šli pomáhat. Přes ty 2h, co jsem tam přehazovali lidi, jsme si slušně potrénovali a napumpovali ruce, přeházeli tak 200 ženských a chlapů přes stěnu, takže jsme se i pobavili.

 

     Závod to byl lehčí, ale velice zábavný! Už se těšíme na další - tentokrát do Prahy. Tak zdar a sílu všem, uvidíme se na dalším závodě.

    

A na závěr i malá upoutávka, jak to tam asi tak vypadalo. Btw najdete nás i na tomto videu :) 

 

 

Vaše dvojčátka

logo-nase.jpg

 

 

Náhledy fotografií ze složky Predator Race RUN - Plzeň

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář