Jdi na obsah Jdi na menu

Půlmaraton České Budějovice

4. 6. 2016

 

 

 

Tak máme za sebou další závod - půlmaraton České Budějovice, a tak Vám přinášíme další report.

 

        Již 3 půmaraton v pořadí. Tento půlmaraton byl prozatím traťově nejrovinatější a pro nás asi nejlehčí. Na trať si nelze stěžovat, na rozdíl od Karlových Varů. Jelikož jsme již podruhé nastoupili na běžecký závod ve večerních hodinách (start v 19:00), doufali jsme v lepší časy a jednodušší běžecké podmínky, což se ve výsledku našeho doufání potvrdilo.

 

       V momentu zahájení závodu a po uběhnutí 12km vzdálenosti jsme oba podle běžecké tratě vydedukovali, že se nám poběží dobře a že bychom se mohli pokusit o nejlepší půlmaratonové časy sezony. Počasí i trat nám vyhovovala, takže jsme se té myšlenky pevně drželi. Běželi jsme, co nám síly stačily, což proběhnutí cílovou rovinkou vyústilo Ondrovým druhým nejlepším půlmaratonovým výsledkem a zlepšením se o 9 minut oproti Karlovým Varům. Za svým nejlepším časem zaostal pouhých 30 vteřin.

 

      Ve finiši jsme velice kladně a přívětivě hodnotili naše pocity z běhu a jako bonus si nás odchytila místní televize a vyslechla si naše pocity veřejně. Níže si můžete pustit krátký sestřih ze zmíněné reportáže, bohužel video je hodně sestříhané a celou reportáž jsme nikde nesehnali. Video s naším rozhovorem začíná na 3. minutě.

 

 

Tímto během končí naše běžecké tratě do 42km a přijdou ty delší, náročnější tratě, viz ultrarun a atd.

 

Přejeme hezký večer a čtení.

 

 

 

Vaše dvojčátka 

logo-nase.jpg

 

 

 

Náhledy fotografií ze složky České Budějovice 2016

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář