Jdi na obsah Jdi na menu

RedBull 400

13. 8. 2016

 

Tak podávám report ze závodu pojmenovaný nejtěžších 400 metrů v životě. Už z názvu „nejtěžší‘‘, lze usuzovat, že nás nebude čekat nic lehkého, nicméně jsme se rozhodli tento skutečný název prověřit (již podruhé). Na začátek je třeba představit závod.

 

Jedná se o závod, který je opakovaně pořádán v Harrachově a je specifický, na rozdíl od jiných závodů, svou délkou trati (400m) a výběrem běžecké trasy (skokanský můstek). Jelikož jsme se závodu již jednou účastnili, věděli jsme, co nás čeká, a proto nás nezachvátila nervozita ani stress. Poprvé jsme se závodu účastnili jako jednotlivci, tentokrát jsme se výzvě postavili jako tým. Náš tým se jmenoval Dvojčátka (2 bratři, 2 sestry) a do závodu jsme vyráželi jako štafeta, kdy holky si rozdělily rovinatější část a my tu kopcovitější (jako gentlemani).

 

Během závodu jsme nepocítili žádné problémy, vyjímaje boje s kyselinou mléčnou a hlavou. Přestože to byla naše první týmová zkušenost s holkami, musíme jim vyjádřit velký obdiv a smeknout před nimi, neboť běžely úžasně a to nám také vyneslo krásné, ač velice těsné, 5. místo. Je to alespoň velká motivace na příští rok, tak si snad příští rok zlepšíme umístění.

 

 

S pozdravem hezkého dne a pěkného čtení.

 

Vaše dvojčátka 

 

 

 

Náhledy fotografií ze složky 2016

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář