Jdi na obsah Jdi na menu

Spartan race Sprint Košice

8. 7. 2016

 

 

Tak a máme za sebou další závod a to znamená, že Vám přinášíme další report.

 

     Tentokrát jsme se vydali na Slovensko do Košic na Spartan Race Sprint, aneb cesta za dokončením druhé půlky medaile. Na začátek musíme říct, že 8 hodinová cesta ve vlaku stála za to, ještě když si zaplatíte lůžkové postele a nakonec je z toho lůžková sedačka. Ale co, i to jsme přežili a nakonec z toho bude pěkná vzpomínka. Koneckonců přežili jsme téměř den nespaní na UltraBeastu ve Vechci, takže tohle bylo nic.

 

        Po příjezdu nás přivítal slušný liják, ale naštěstí jsme měli výhodu, že jsme startovali až v 9 hodin, což už zase svítilo, takže super. Trať byla velmi lehká - něco jako na Predátorovi v Plzni. Rovinatá trať - téměř bez možnosti předbíhání. Aneb jak vyběhneš, tak i víceméně doběhneš. Dalo se to zlomit pouze na oštěpu. Našich klasických 30 burpees. Pro mě byla trať ale velmi namáhavá a celou tu dobu jsem se trápil. S kolenem to bylo nic moc, ještě když terén byl skoro jen po betonu, dlaždicích a asfaltu. Ale i tak jsem si dokázal zlepšit čas o necelé 3 minuty oproti sprintu v Praze, takže pro mě alespoň jedno plus, když už nic jiného...celkově 9 minut za elitou, což nezní špatné. Zdržení na burpees tentokrát asi 4min, což je déle, než bych chtěl, takže to pro příště musím zlepšit, přeci jen ve sprintu je každá minuta drahá.

 

        Celkové umístění snad ani nestojí za řeč, bída. Musím jít regenerovat a částečně doléčit to koleno, ať za týden a něco zvládnu SUPER a BEAST a ať ty výkony jsou o něco lepší než dnes. Dnes spokojen nejsem, ale zapracuji na tom, slibuji! Tak 23.7 a 24.7 se uvidíme v Polsku v Krynici.

 

Zdar a sílu všem!

 

Vaše dvojčátka

 

 

 

 

Náhledy fotografií ze složky Spartan Race Sprint - Košice

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář